Моля, идентифицирайте се пред системата за да подадете заявление! Можете да направите това с помощта на бутона "Вход в системата" от горното меню.

Преди да започнете попълването на формата и прикачането на документи уверете се, че устройството от което работите е подходящо за тази система. Списък с поддържаните и допустими устройста може да намерите на адрес:
Какви устройства и операционни системи се поддържат от системата? (link)

ЗАЯВЛЕНИЕ
за удостоверения за идентичност на урегулиран поземлен имот
(Уникален идентификатор на административната услуга – 2082)
Попълни от профила
От: *
ЕГН/ЕИК: *
Постоянен/Настоящ адрес или адрес на управление на юридическото лице:
Град/Село: *
Община: *
Област: *
Улица/Жилищен квартал: *
Телефон: *
Електронна поща: *
Юридическото лице се представлява от:
№/дата на пълномощното :
По силата на приложения документ съм собственик на поземлен имот
С идентификатор: *
УПИ/ПИ: *
Квартал №: *
По плана на: *
От: *
Заявявам желанието си да ми бъде издадено удостоверение за идентичност на имота между документа за собственост и сега действащия план или между стар и нов план на населеното място на
Град/Село: *
Община: *
Област: *
Дата: 25.06.2021 г.

Вид на поръчката Цена Период
Обикновена 6 BGN 14 работни дни
Бърза 12 BGN 3 работни дни
Експресна 18 BGN 1 работен ден

Необходими документи
1. Удостоверение за наследници
в случаите, когато имотът е придобит по наследство (при-лага се само ако наследодателят не е с постоянен адрес на територията на същата община)
Списък с прикачени файлове:
2. Документ за собственост *
Списък с прикачени файлове:

Заявлението и приложените към него документи ще трябва да бъдат подписани, с помощта на "Квалифициран електронен подпис" (КЕП), на следващата стъпка от процеса (преди да бъде изпратено към администрацията).

Желая услугата да ми бъде предоставена по следния начин :
Електронен документ:

Хартиен документ:
  • на следния адрес : като декларирам че пощенските разходи са за моя сметка

Общината се задължава да не разпространява предоставените лични данни и да ги използва само за целите на настоящото заявление, съгласно чл.19 и чл. 20 от ЗЗЛД